ASTM A214 nije specifikacija čvrstoće. To je specifikacija zavara. Cijev je izrađena elektrootpornim zavarivanjem, što ostavlja jedan ravni šav po cijeloj dužini, a cijeli standard postoji kako bi se dokazalo da se taj šav ponaša kao osnovni metal - kroz ravnanje, kroz rubove, kroz tvrdoću i kroz toplinsku obradu koja briše strukturu zavara nakon što je napravljen. Svijetlo žarenje je završni korak koji kupcu omogućuje da preskoči kiseljenje bez gubitka kvalitete površine. Na kondenzatoru s četrdeset tisuća cijevi ta se razlika vidi u rasporedu.
ASTM A214 izdaje se paralelno kao ASME SA214, a dva su dokumenta tehnički identična. Kod narudžbenice ime je manje važno od izdanja, jer opći zahtjevi žive u ASTM A450 i ta je referenca mjesto odakle zapravo dolazi većina pojedinosti o dimenzijama i ispitivanju.
Specifikacija
| Artikal | Specifikacija |
|---|---|
| Standard | ASTM A214 / ASME SA214; opći zahtjevi prema ASTM A450 |
| Oblik proizvoda | Elektrootporno zavareni (ERW), jednostruki uzdužni šav |
| Tip | Minimalna debljina stijenke cijevi; vanjski promjer i minimalna stijenka su navedeni, unutarnji promjer nije |
| Vanjski promjer | 1/8–3 in (3,2–76,2 mm) standardno; ostale dimenzije po dogovoru |
| Debljina stijenke | Obično 12–22 BWG (2,77–0,71 mm); teže i lakše stijenke na upit |
| Duljina | Ravne duljine do 20 stopa (6,1 m); duža i U-savijena na zahtjev |
| Ugljik | 0,18% maks |
| Mangan | 0.27–0.63% |
| Fosfor / sumpor | 0,035% max svaki |
| Vlačna čvrstoća | 47 ksi (325 MPa) min |
| Granica razvlačenja | 26 ksi (180 MPa) min |
| Elongacija | 35% min |
| Tvrdoća | 72 HRB max |
| Toplinska obrada nakon zavarivanja | 900 stupnjeva (1650 stupnjeva F) ili više, hlađen zrakom ili peći s kontroliranom atmosferom |
| Toplinska obrada nakon konačnog hladnog izvlačenja | 650 stupnjeva (1200 stupnjeva F) ili više |
| Stanje isporuke | Svijetlo žareno (BA) kao standard; dostupan je i bez stresa, normaliziran ili kao nacrtan |
| Obavezni testovi | Vlačna, spljoštena, rubna, tvrdoća, hidrostatička ili električna ispitivanja bez razaranja |
| Tipična usluga | Površinski kondenzatori, grijači napojne vode, hladnjaci ulja, rashladni uređaji, U-cijevni izmjenjivači |
Zahtjevi za mehanička svojstva ne odnose se na cijevi manje od 1/8 inča (3,2 mm) unutarnjeg promjera ili tanje od 0,015 inča (0,4 mm) stijenke. Potvrdite sve vrijednosti u odnosu na izdanje A214 i A450 navedeno u narudžbenici.
Kemija i mehanička svojstva
| Element | A214 | A179 (za usporedbu) |
|---|---|---|
| Ugljik | 0,18% maks | 0.06–0.18% |
| Mangan | 0.27–0.63% | 0.27–0.63% |
| Fosfor | 0,035% maks | 0,035% maks |
| Sumpor | 0,035% maks | 0,035% maks |
Raspon mangana je uzak prema svim standardima - raspon od 0,36 bodova - i to je bit. Ovo nije čelik dizajniran za snagu. To je čelik dizajniran za oblikovanje, zavarivanje, izvlačenje i zatim valjanje u cijevni lim bez pucanja. Niska razina ugljika održava zavar duktilnim; ograničeni mangan održava tvrdoću predvidljivom kroz ciklus toplinske obrade. Ne postoji zahtjev za silicij niti dodatak mikrolegura, zbog čega cijev A214 nije kandidat za rad na visokim temperaturama.
| Vlasništvo | Zahtjev |
|---|---|
| Vlačna čvrstoća | 47 ksi (325 MPa) min |
| Granica razvlačenja | 26 ksi (180 MPa) min |
| Istezanje u 2 inča (50 mm) | 35% min |
| Tvrdoća | 72 HRB max |
Obratite pažnju na ono što nedostaje: ne postoji maksimalni prinos i maksimalna vlačna čvrstoća. A214 ne ograničava čvrstoću, tako da je toplina koja se vraća pri vlačnoj čvrstoći od 400 MPa usklađena. To je u redu za izmjenjivač topline, gdje je stijenka cijevi određena dopuštenom korozijom, trošenjem pregrade i prianjanjem potrebnim za kotrljanje, a ne obručnim naprezanjem. Nije u redu ako ste očekivali ograničeni prozor snage - a ako vam je potreban, to je razgovor prije narudžbe, a ne nakon što stigne certifikat.
Cijev od ugljičnog čelika ovog razreda općenito se primjenjuje do oko 900 stupnjeva F (480 stupnjeva). Iznad toga, oksidacija i puzanje preuzimaju prednost i odabir se pomiče na krom-molibni stupanj ili nehrđajući, što je drugačiji članak.
Veličine, debljina stjenke i tolerancije
| OD | mm | Uobičajeni BWG zidovi | Tipična uporaba |
|---|---|---|---|
| 1/2 in | 12.7 | 16, 18, 20 | Mali cijevni izmjenjivači, hladnjaci ulja |
| 5/8 in | 15.9 | 16, 18, 20 | Kompaktni izmjenjivači, rashladni uređaji |
| 3/4 in | 19.05 | 14, 16, 18 | Veličina radnog konja za kondenzatore |
| 1 in | 25.4 | 12, 14, 16 | Grijači napojne vode, procesni izmjenjivači |
| 1-1/4 in | 31.75 | 12, 14, 16 | Kondenzatori velike površine |
| 1-1/2 in | 38.1 | 10, 12, 14 | Površinski kondenzatori pare |
| 2 in | 50.8 | 10, 12, 14 | Izmjenjivači za teške uvjete rada, hladnjaci zraka |
| 2-1/2 do 3 in | 63.5–76.2 | 10, 12 | Veliki procesni i brodski kondenzatori |
| BWG | Zid, mm | Komentar |
|---|---|---|
| 10 | 3.40 | Teški zid; visoko trošenje ili korozivno opterećenje |
| 12 | 2.77 | Uobičajeno za 1 in i više |
| 14 | 2.11 | Standard za veću kondenzatorsku cijev |
| 16 | 1.65 | Najčešći zid izmjenjivača topline |
| 18 | 1.24 | Svjetlosni zid; proširenje zahtijeva brigu |
| 20 | 0.89 | Mala cijev, samo čist servis |
| 22 | 0.71 | Minimalno praktično za valjane spojeve |
BWG zidne brojke su zaokružene nominalne vrijednosti. Naručite zid kao minimalnu debljinu, a ne kao mjerni broj, kada izračun ovisi o tome.
A214, A179 i A192 jedan pored drugog
| Artikal | A214 | A179 | A192 |
|---|---|---|---|
| Put proizvodnje | ERW, zavareni | Bešavne, hladno vučene | Bešavne, hladno vučene |
| Ugljik | 0,18% maks | 0.06–0.18% | 0.06–0.18% |
| Vlačna čvrstoća, min | 325 MPa | 325 MPa | 325 MPa |
| Prinos, min | 180 MPa | 180 MPa | 180 MPa |
| Tvrdoća, max | 72 HRB | 72 HRB | 72 HRB |
| Toplinska obrada | 900 stupnjeva nakon zavarivanja, 650 stupnjeva nakon konačnog izvlačenja | 650 stupnjeva nakon konačnog izvlačenja | 650 stupnjeva nakon konačnog izvlačenja |
| Uobičajena usluga | Izmjenjivači topline, kondenzatori | Izmjenjivači topline, kondenzatori | Kotlovske cijevi, visokog pritiska |
| Relativni trošak | Najniža | viši | Opet više |
A214 i A179 imaju identične mehaničke zahtjeve, gotovo identičnu kemiju i iste primjene. Razlika je u ruti: A214 je zavarena, A179 je bešavna. Sve ostalo proizlazi iz toga. Zavarena cijev je jeftinija za izradu i dolazi u dužim duljinama s boljom koncentričnošću; bešavna cijev nema šav za provjeru jer nema šav. Kada specifikacija projekta kaže da je bešavna za niskotlačnu vodenu kutiju, obično se kupuje udobnost, a ne sposobnost - ali to je odluka kupca i treba je napraviti promišljeno.
Jedino mjesto gdje izbor nije prednost: hoće li se cijev proširiti i zatim zavariti ili će vidjeti mokro H2S, šav i njegova raspodjela tvrdoće postaju pravo tehničko pitanje. A214 cijev koja je ispravno normalizirana i žarena radi oboje. A214 cijev koja je zavarena i ohlađena bez tretmana od 900 stupnjeva ne, bez obzira što certifikat kaže o vlačnoj čvrstoći.
Kako je napravljena cijev
Izbor trake.Hladno valjano, rezano po širini, kemijski sastav provjeren prema maksimalnom udjelu ugljika od 0,18 % i prozoru mangana od 0,27–0,63 %.
Formiranje.Traka se postupno kotrlja u cilindar kroz odjeljak za oblikovanje, pri čemu se rubovi spajaju pod kontroliranim pritiskom.
Visokofrekventno zavarivanje.Uzdužni šav zavaren je otporom ili indukcijom na frekvencijama od nekoliko stotina kiloherca. Bez metala za punjenje; zavar je kovan od sama dva ruba.
Šaliranje.Unutarnji i vanjski zavareni spoj uklanjaju se u ravnini, bez podrezivanja zida.
Žarenje zavara.Šav prolazi kroz linijski aparat za žarenje na 900 stupnjeva ili više, zatim se hladi. Ovo je korak koji A214 čini obaveznim.
Hladno crtanje.Šupljina se izvlači preko trna do konačnog vanjskog promjera i stijenke, što postavlja koncentričnost i završnu obradu površine i daje čvrstu kontrolu stijenke po kojoj je proces poznat.
Svijetlo žarenje.Završno žarenje na 650 stupnjeva ili više u kontroliranoj atmosferi, hlađenje u istoj atmosferi tako da površina ostane svijetla.
Ravnanje, rezanje, završna obrada.Ravnanje valjkom, rezano na željenu duljinu, pravokutno rezano ili zakošeno, skinuto ivice.
Ispitivanje i pakiranje.Vrtložna struja po cijeloj dužini, uzorci ravnanja i prirubnice, provjera dimenzija, označavanje, zatim vezivanje sa zaštitom.
Što Bright Annealing zapravo radi
Žarenje u zaštitnoj atmosferi nije dekoracija. Uklanja korak procesa iz vaše trgovine i uklanja rizik od cijevi.
Konvencionalno žarenje ostavlja tamne oksidne naslage na cijevi, iznutra i izvana. Taj se kamenac mora ukloniti kiselim kiseljenjem, a kiseljenje donosi svoje probleme: kiselina se može zarobiti u provrtu dugačke cijevi, kvaliteta vode za ispiranje postaje varijabla, a vodik prikupljen tijekom kiseljenja mora se nakon toga ukloniti. Za cijev izmjenjivača topline, prljava rupa je gora od grube vanjske strane, jer je provrt mjesto gdje se odvija prijenos topline i mjesto gdje počinje onečišćenje.
Jarko žarenje vodi cijev kroz kontinuiranu peć s atmosferom vodika ili dušika i vodika koja se održava na dovoljno niskoj točki rosišta - obično ispod -40 stupnjeva - da se ne može stvoriti oksid. Cijev izlazi s metalnom površinom bez kamenca, iznutra i izvana. Bez kiseljenja, bez ispiranja, bez hidrogenskog pečenja.
| Vlasništvo | Svijetlo žareno | Žareno i ukiseljeno |
|---|---|---|
| Stanje površine | Metalik, lagan i svijetao, bez kamenca | Mat, zahtijeva kiseljenje i ispiranje |
| Čistoća otvora | Čist; nema ostataka kiseline ili sredstva za ispiranje | Rizik od preostale kiseline ako je ispiranje neadekvatno |
| Debljina stijenke | Nepromijenjen nakon žarenja | Kiseljenjem se malo reducira |
| Prikupljanje vodika | Ništa od obrade | Moguće tijekom kiseljenja; možda će biti potrebno pečenje |
| Odziv vrtložne struje | Niska pozadinska buka, bolja diskriminacija kvarova | Mjerilo i hrapavost povećavaju buku |
| Spremno za proširenje | Da, ravno iz svežnja | Obično je potrebno čišćenje prije motanja |
| trošak | Veći po metru | Niže po metru, plus vlastiti trošak čišćenja |
Ono što svijetlo žarenje ne može učiniti je popraviti loš zavar, ispraviti cijev koja nije okrugla ili nadoknaditi peć koja nije bila čista. Tri uvjeta moraju biti ispunjena da bi se završna obrada isplatila:
Cijev mora ući čista.Lubrikant za izvlačenje, ostaci bakra ili tragovi prstiju karbonizirat će se u peći i ostaviti sivu čađ koju je teže ukloniti nego kamenac. Odmašćivanje prije peći nije izborno.
Atmosfera se mora pratiti, a ne pretpostavljati.Točka rosišta i kisik kontinuirano se bilježe na ispravno vođenoj liniji. Svijetla peć koja lebdi još uvijek izgleda svijetlo na vratima i proizvodi lagani oksidni film na udaljenom kraju.
Rukovanje nakon peći mora ostati čisto.Svijetla tuba koja se vuče po prljavom podu ili pakirana bez zaštite dolazi izgledajući kao ukiseljena tuba. Papirnati preplet i završne kapice dio su proizvoda, a ne pakiranja.
Gdje se ova cijev koristi
Površinski kondenzatoriu elektranama, gdje je broj cijevi velik, voda je čista.
Grijači napojne vode- često 1 in OD na 14 ili 16 BWG, ponekad s nadogradnjom od nehrđajućeg čelika ili legure na stupnju visokog tlaka.
Hladnjaci ulja i izmjenjivači toplineu hidrauličkim sustavima i sustavima za podmazivanje, gdje je 1/2 do 3/4 u cijevi na 18 ili 20 BWG standard.
Hladnjaci i rashladni kondenzatori, često s poboljšanim ili rebrastim površinama na istoj osnovnoj cijevi.
U-cijevni izmjenjivači, gdje je cijev savijena nakon žarenja i položaj šava kroz savijanje mora biti dogovoren unaprijed.
Brodski i offshore hladnjaci, obično s premazom ili nadogradnjom od bakra i nikla gdje je uključena morska voda.
Ako će cijev biti U-savijena, bitna je orijentacija šava. Savijanje stavlja vanjsku stranu zavoja u napetost, a unutarnju u kompresiju. Pokretanje šava duž neutralne osi ga drži izvan obje, a većina specifikacija savijanja to zahtijeva. To se mora riješiti u fazi naručivanja cijevi, jer nakon što je cijev izrezana i spojena, položaj šava je fiksiran.
A214 ERW tvornica izmjenjivača topline i kondenzatorskih cijevi

Pošaljite raspored cijevi - OD, minimalnu stijenku, duljinu, količinu, ravnu ili U-savijenu i testni paket koji vam je potreban. Vratit ćemo se s cjenovnom ponudom koja u cijelosti navodi uvjete isporuke, atmosferu žarenja, uključene zapise o ispitivanju i vrstu certifikata, tako da ponuda i narudžba mlina govore isto.
Zatražite ponudu za A214 žarenu cijev
Naš slučaj
ASTM A214 ERW cijev izmjenjivača topline: 1500 komada od 25,4 × 1,65 mm, žareno žareno

FAQ
Je li A214 isto što i A179?
Nije isto, ali je usko povezano. Dijele istu minimalnu vlačnu čvrstoću, istezanje, istezanje, tvrdoću i primjenu, a njihova kemija se razlikuje samo u ugljiku: A214 dopušta do 0,18% bez minimuma, A179 zahtijeva 0,06–0,18%. Prava razlika je proizvodni put. A214 je elektrootporno zavaren; A179 je bešavni i hladno vučen. A214 je obično jeftiniji i dolazi u dužim duljinama.
Zahtijeva li A214 toplinsku obradu?
Da, dvaput. Svaka cijev mora biti toplinski obrađena na 900 stupnjeva (1650 stupnjeva F) ili više nakon zavarivanja, i ponovno na 650 stupnjeva (1200 stupnjeva F) ili više nakon konačnog hladnog izvlačenja. Dobavljač koji nudi cijev A214 samo s tretmanom nakon zavarivanja preskočio je drugi zahtjev, a rezultirajuća tvrdoća vjerojatno neće ostati ispod 72 HRB.
Spominje li standard svijetlo žarenje?
Ne po imenu. A214 zahtijeva hlađenje na zraku ili u rashladnoj komori peći s kontroliranom atmosferom, a svijetlo žarenje je komercijalni način da se druga opcija pravilno izvede. Budući da sam izraz nije definiran u standardu, narudžba bi trebala izričito navesti zahtjev - atmosferu, točku rosišta i rezultirajuće stanje površine - umjesto da se oslanja samo na riječi "svijetlo žareno".
Može li se cijev A214 isporučiti vanjskog promjera većeg od 3 inča?
Da, ako ispunjava sve ostale zahtjeve specifikacije. Broj 3 na slici je raspon veličina koji se obično isporučuje, a ne čvrsto ograničenje. U praksi, većina kupaca iznad 4 u prelazi na specifikaciju zavarene tlačne cijevi, jer standard cijevi izmjenjivača topline više ne odgovara načinu na koji će se cijev koristiti.
Zašto ne mogu odrediti unutarnji promjer?
Budući da je A214 specifikacija minimalnog zida. Vi kontrolirate vanjski promjer i minimalni zid, a unutarnji promjer je onoliko koliko to dvoje proizvede. Ovo je namjerno: omogućuje mlinu da se kreće zidom s pozitivne strane, što je dobro za cijev i bezopasno za rad. Ako je točan provrt kritičan za vaš dizajn, A214 je pogrešna specifikacija za kupnju.
Je li ERW zavar slaba točka u radu?
Ne kada je cijev napravljena i pravilno tretirana. Šav je kovan od osnovnog metala bez punila, zatim normaliziran na 900 stupnjeva ili više, a potvrđen je ispitivanjem ravnanja i prirubnice na svakoj seriji. Povijesno gledano, ERW cijev je stekla lošu reputaciju zbog niskofrekventnog zavarivanja s nekontroliranim unosom topline, a ta se reputacija još uvijek kotira. Moderno visokofrekventno zavarivanje s in-line žarenjem i ispitivanjem vrtložnim strujama po cijeloj dužini drugačiji je proizvod.
Može li se cijev A214 koristiti za U-savijene snopove?
Da, i to je uobičajeno. Navedite radijus savijanja, duljinu obiju tangenti i potrebnu orijentaciju šava kroz savijanje - obično na neutralnoj osi. Savijanje se vrši nakon završnog žarenja, tako da se hladni rad uveden savijanjem ne oslobađa osim ako nije specificirano smanjenje naprezanja nakon savijanja.

